Тиждень географії

Дата: 19.04.2024 14:27
Кількість переглядів: 25

З метою підвищення інтересу до географічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 15 по 19 квітня 2024 року в школі проходив Тиждень географії.

В рамках тижня були заплановані і проведені наступні заходи: інформаційні хвилинки з нагоди «День екологічних знань в Україні», «Міжнародний день проліска», «День довкілля», «День Землі», конкурс малюнків на тему «Цікава географія», віртуальна «Подорож по Україні», а також пізнавально-розважальні ігри.

Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювало учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Тиждень географії виявився насиченим, пізнавальним, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.