Тиждень фізики

Із 08 по 12 квітня 2024 року у Лебединському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №5 проходив тиждень фізики і астрономії, у якому учасниками заходів були учні 7 – 11 класів.

13:34 13.04.2024

Веселі весняні канікули

Добігають до кінця весняні канікули. Вчителі Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 подбали, щоб для їх учнів канікули пройшли весело, цікаво і пізнавально. Тому для всіх охочих упродовж тижня була можливість зустрітися зі своїми однокласниками й вчителями, поспілкуватися, дізнатися щось нове. Проведення цих заходів дало можливість дітям з користю провести час, отримати нові знання та опанувати новими уміннями.

22:34 07.04.2024

Семінар-практикум "Формувальне оцінювання в освітньому процесі. 5-6 класи НУШ"

04 квітня 2024 року у Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 відбувся семінар- практикум для учителів 5-6 класів з англійської мови «Формувальне оцінювання в освітньому процесі. 5-6 класи НУШ". Основну увагу було зосереджено на практичних вправах, техніках, інструментах формувального оцінювання, які використовують учителі під час уроків англійської мови.

14:50 05.04.2024

Майстер-клас

4 квітня учителі Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 провели майстер-клас з обміну досвідом “Використання графічного планшету при дистанційному навчанні” та майстер-клас з обміну досвідом впровадження новітніх технологій при змішаному навчанні.

22:14 04.04.2024

Семінар-практикум

04. 04. 2024 р. відбувся семінар-практикум для вчителів 5-6 класів з теми "Формувальне оцінювання в освітньому процесі для 5-6 класів НУШ". Під час семінару було продемонстровано та застосовано різноманітні техніки, прийоми, застосунки за допомогою яких можно здіснювати формувальне оцінювання.

21:57 04.04.2024

Всеукраїнський конкурс креативних проєктів учнівської молоді

Сьогодні, 28 березня 2024 року, учні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 презентували свої роботи  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу креативних проєктів учнівської молоді, присвяченому 100-річчю Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. За результатами конкурсу Шевченко Аліса (8 клас) посіла ІІІ місце, Бабич Єгор (9 клас) - І місце, Артюх Анна (9 клас) - ІІІ місце.  Всі учасники були нагородженні цінними подарунками. Пишаємося успіхами здобувачів освіти, бажаємо подальших  ПЕРЕМОГ!

21:40 28.03.2024

І етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» –«Співограй»

Вітаємо вокальний колектив "Перлинки" за зайняте ІІ місце (ІІ вікова категорія) та ІІІ місце (І вікова категорія) у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості "Чисті роси"! Бажаємо подальших перемог!

17:06 25.03.2024