Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі у період із 13 по 17 травня 2024 року у Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

23:39 17.05.2024

Змагання з прикладної фізичної підготовки

У змаганнях з прикладної фізичної підготовки серед здобувачів освіти Лебединської міської територіальної громади команда Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 була нагороджена дипломом учасника.  Щиро вітаємо та бажаємо перемог!

21:02 15.05.2024

Міжнародний день матері

Дорогі жінки, мами! Учні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 сердечно вітають Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері! Це свято важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння. У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги. Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров’я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!

07:41 12.05.2024

Тиждень безпеки життєдіяльності

З метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій з 06.05 по 10.05.2024 року у Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

23:26 10.05.2024

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 травня у Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 був проведений День цивільного захисту.

23:24 10.05.2024

День Європи

9 травня 2024 року учні Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 долучилися до масштабного просвітницького онлайн- заходу до Дня Європи, який організував Освітній центр Верховної Ради України. Захід скерований на висвітлення передумов створення та структури Європейського Союзу – міжнародної організації, яка стоїть пліч-о-пліч з Україною у нашій боротьбі за свободу та незалежність. Він скерований на реалізацію національнопатріотичного виховання молоді, а долучення до європейських цінностей, безумовно, увиразнює значущість євроінтеграційного вектору розвитку нашої держави. Здобувачі освіти також взяли участь у всеукраїнській вікторині зі знання Європейського Союзу.

23:09 09.05.2024

День пам'яті та примирення

8 травня в Україні та світі - День пам'яті та примирення. Важлива дата, яка була створена для вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років.

19:54 08.05.2024

Навчально-польові збори

З 1.05 по 3.05 у Лебединському закладі загальної середньої освіти l-lll ступенів №5 були проведені навчально-польові збори для учнів 11 класу. Під час зборів учні мали можливість удосконалити та продемонструвати свої знання з тактичної, вогневої, домедичної, фізичної підготовки. Найбільше здобувачам освіти сподобалося маскування на місцевості.

14:19 06.05.2024