ІІ етап змагань "Пліч- о- пліч всеукраїнські шкільні ліги" (баскетбол)

У змаганнях з баскетболу ІІ регіонального етапу змагань у рамках проєкту Президента України "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" команда (дівчата) нагороджена грамотою за І місце та команда (юнаки) нагороджена грамотою за ІІ місце.

09:07 23.02.2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це стало традицією і в нашому освітньому закладі. Ось і цього року для учнів було проведено низку цікавих та пізнавальних заходів. Діти із задоволенням брали участь у словникових вікторинах, мовних іграх, конкурсах і квестах, а вірші та пісні про мову звучали в їхньому виконанні проникливо й душевно.

22:29 21.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.

22:18 20.02.2024

Всесвітній День спонтанного прояву доброти

17 лютого - Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Учні закладу разом з батьками долучилися до свята і зібрали допомогу безпритульним тваринам. Їжа була передана Лебединському товариству захисту тварин.

12:12 17.02.2024

День єднання

16 лютого в Україні відзначають особливе свято — День єднання.

00:57 16.02.2024

Учитель року-2024

Щороку однією з найбільш очікуваних і значущих подій для всіх освітян є всеукраїнський конкурс «Учитель року» – традиційне змагання з педагогічної майстерності.

13:49 15.02.2024

ІІ етап змагань "Пліч- о- пліч всеукраїнські шкільні ліги"

У змаганнях з волейболу ІІ регіонального етапу змагань у рамках проєкту Президента України "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" команда дівчат нагороджена грамотою за І місце, команда юнаків  за ІІ місце.

17:21 08.02.2024